You are here

CurveFever.pl <- Polish forum

Before posting make sure you are aquainted with our forum rules.

27 posts / 0 new
Last post
CurveFever.pl <- Polish forum

To moderators: This is an invitation for Polish society to Polish forum.

Witam wszystkich Polaków :-)

Zapraszam na fanowskie polskie forum o grze Curve Fever - http://curvefever.pl/. Znajdziecie tam wszelkie nowości z gry, ciekawostki, artykuły, pomoc w grze. Organizujemy oficjalny comiesięczny polski turniej CF. W tym miesiącu cieszył się wielką popularnością i zwycięzcy otrzymali w nagrodę konto premium i 3000 monet.

Mamy ponad 100 uczynnych i sympatycznych użytkowników.

Gwarantujemy miłą atmosferę.

Pozdrawiam i liczę na waszą aktywność na forum.

synek07's picture
Clan: KjN

forum curvefever.cba.pl  to spoko stronka!!! Serdecznie polecam wszystkim fanom tej gry. Polakom oczywiście tylko wchodzić i rozkręcać stronkę ;-)

I speak only PL

Czemu nei da się grać -,-

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%
Clan: BooM

Wbijajcie na te stronke ! ;) Świetnie zorganizowana pod względem technicznym ;) Jedynie czego brakuje to aktywności pozostałych graczy ! ;)

Amor Patriae Nostra Lex

Pv0
Pv0's picture
Clan: sC

Potwierdzam! Wbijać szybko i rejestrować się na stronce, Polacy!!!!

Clan: 69

Kurwa jebacy drek

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%

I_Will_Destroy_You wrote:

Kurwa jebacy drek

? Any problem?

Amor Patriae Nostra Lex

Sceptics's picture

omg polak invasion on the forum

I am stalking your history till you get banned c:

Crahooves's picture
Clan: ARYA

niepolecam nie miła administracja 

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%

Sceptics wrote:

*Polisch ;) learn English first then comment ;)

And do u have any problem with this? We want promote CF2 in Poland? Its bad?

Amor Patriae Nostra Lex

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%

Crahooves wrote:

Dont listen him ;) He is a kid and he want to destroy our forum ;) if it possible - delete his comment ;) Thx ;)

Amor Patriae Nostra Lex

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%

Nasze forum ma nowy adres !!!
curvefever.pl

Our forum has new adress !!!
curvefever.pl

Amor Patriae Nostra Lex

Serenity. †'s picture
Clan: HC

A jaki jest sens tworzenia osobnego polskiego forum, skoro jak widziałam nie ma tam więcej niż kilkunastu  użytkowinków, a wszelkie kategorie tematyczne umierają wraz z ich otworzeniem przez moderatora, praktycznie nikt się nie udziela?

Może miało by to jakikolwiek sens, gdyby Polska miała tutaj silną reprezentację i grupę bardzo zainteresowanych tym ludzi, ja znam może 4-5 Polaków którzy umieją i lubią spędzać tu czas, i jestem przekonana, że w razie problemów skorzystają z oficjalnej strony.

Dodatkowo, czy nie sądzicie, że moderatorzy tego Waszego polskiego forum ze względu na nikłe doświadczenie w grze nie są w stanie udzielać rad i wskazówek, w związku z czym nie mają autorytetu?

Po co tworzyć osobne fora skoro tutaj znajdzie się wszystko i jeszcze więcej, moderowane od lat/miesięcy i na najwyższym poziomie. To forum nie ma szansy przebicia według mnie.

team eu top 17%
Clan: Panz

MrRastaman wrote:

Sceptics wrote:

yes pls...promote in any other country, just not poland pls. Enough is enough. Exceptions know who they are (3)

If you gotta do something, do it with a lot of drugs.

" I je li ljubav nešto poput dječje bolesti? jer što sam stariji, to mogu rjeđe voljeti "

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%

Serenity. wrote:

A jaki jest sens tworzenia osobnego polskiego forum, skoro jak widziałam nie ma tam więcej niż kilkunastu  użytkowinków, a wszelkie kategorie tematyczne umierają wraz z ich otworzeniem przez moderatora, praktycznie nikt się nie udziela?

Może miało by to jakikolwiek sens, gdyby Polska miała tutaj silną reprezentację i grupę bardzo zainteresowanych tym ludzi, ja znam może 4-5 Polaków którzy umieją i lubią spędzać tu czas, i jestem przekonana, że w razie problemów skorzystają z oficjalnej strony.

Dodatkowo, czy nie sądzicie, że moderatorzy tego Waszego polskiego forum ze względu na nikłe doświadczenie w grze nie są w stanie udzielać rad i wskazówek, w związku z czym nie mają autorytetu?

Po co tworzyć osobne fora skoro tutaj znajdzie się wszystko i jeszcze więcej, moderowane od lat/miesięcy i na najwyższym poziomie. To forum nie ma szansy przebicia według mnie.

Chyba najważniejsze pytanie - kiedy ostatnio byłaś na tym forum?

Amor Patriae Nostra Lex

Crahooves wrote:

Nie radziłbym wierzyć osobie, która nie zna zasad pisowni "nie" z częściami mowy ;)

Kolega Crah zwyczajnie zmieszał z błotem innych użytkowników, używał wobec nich wulgarnych zwrotów, za co został ukarany i tamten post to "zemsta" z jego strony ;)

Pv0
Pv0's picture

Wbijać na to forum, jest fantastyczne, nasza społeczność się powiększa z dnia na dzień ! :)  :crazy:

Crahooves's picture

Serenity. wrote:

hahaha że ja na to niewpadłem 1+ 

Skipper haha wulgaryzmów pozdro mowiłem to co widze i co jest czy li to co Serenity powiedziała 1+ dla niej.

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%

:/ Szkoda tylko Crahooves, że :

- nie przyszedłeś na Turniej bo pewnie trząsłeś portakami że rank stracisz,

- wielce się tłumaczyłeś, że to Twój młodszy brat niby pisał te wuzlgaryzmy i prosiłeś żeby nie banować Ci konta.. :/
Czyli wychodzi że to Ty pisałeś :/ Nawet kłamać nie potrafisz :/ 
Dochodzę do wniosku że niektóre osoby powinny mieć zakaz wchodzenia do Internetów :/ Ale nie o tym ten temat!

Zapraszam na forum !

Amor Patriae Nostra Lex

Crahooves's picture

Grać w turnieju jak mnie zbanowali a do turnieju potrzebne konto na cf.pl robiłeś turniej a nawet nie zlałes regulaminu. Nie umiesz czytac to nie moja wina.

MrRastaman's picture
ffa eu top 16%

Ale się nawet nie zjawiłeś. ;) Dziękuję ja kończę dyskusję.

Amor Patriae Nostra Lex

Pv0
Pv0's picture

Jezuuuu.... Crahooves nie bądź dzieckiem, tak nie zachowuje się 17 latek. To jest :crazy:

Crahooves, racja w regulaminie było napisane, że wymagane jest konto na curvefever.pl. I ty je miałeś, dostałeś blokadę, ale konto nie zostało usunięte. Nie wiem po co ta roszczeniowa postawa wobec Rasty, że niby nie zna regulaminu.

Momo's picture
Clan: OFF

MrRastaman wrote:

Sceptics wrote:

Polish*. Learn English too ^^

Momo's profile on curvefever

Pv0
Pv0's picture

+1 ;)

Sosho's picture
Clan: Marl

Forum jest na razie słabe ze względu na małą ilość ludzi, nic na to nie poradzimy. Mnie osobiście to nie przeszkadza, Sonia ma trochę racji no ale jak dla mnie czemu nie próbować :)

Pv0
Pv0's picture

Wejdź dzisiaj o 21:15 to zostaniesz pozytywnie zaskoczony. Forum jest intensywnie modernizowane i ulepszane przez naszych administratorow. Przechodzimy na nowy skrypt phbb 4, calkowicie eliminujac niepozadane bledy i zamulenia strony. Nasza strona stoi na bardzo dobrym serwerze ;-)